| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va povestesc o intamplare care mi s-a intamplat mai de mult. Am in clasa o colega cu care ma intelegeam foarte bine si de care incepuse sa-mi placa cu adevarat. Intr-o zi am intrebat-o daca e libera in weekend, ea raspunzand negativ. M-a intrebat cu ce scop am pus intrebarea, iar eu i-am raspuns ca intentionam s-o invit la un film. A fost incantata de idee si mi-a promis ca saptamana urmatoare aveam sa mergem impreuna la cinema. Saptamana urmatoare am vrut sa stiu cand mergem, iar ea a inceput cu: "Stii, as iesi cu tine, dar eu am prieten si n-as vream sa ma cert cu el..."(acest lucru s-a dovedit adevarat, desi eu nu stiusem inainte!). Pana acum nu pare nimic deosebit, insa mai tarziu am avut o surpriza. La cateva saptamani, ea incepe sa flirteze cu un alt baiat de la mine din clasa, ajungang sa se sarute si sa se tina de mana cu el, in timp ce era in plina relatie cu primul tip mentionat! Ce sa inteleg din comportamentul ei? Astept parerile voastre...

P. S Mentionez ca de atunci am evitat-o, nu i-am mai adresat niciun cuvant.

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Hmmm...ciudat incearca sa te indepartezi de ea deoarece comportamentul ei lasa de dorit. Daca ea s-a sarutat cu acel baiat inseamna ca nu tine cu adevarat la actualul ei iubit. O fata cuminte si desteapta nu ar face asa ceva. Asa ca eu zic sa nu te complici cu ea cred ca e genul de fata care zboara din floare in floare. Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o usuratica, chiar doare sa vezi asa ceva stiind ca tu ai incercat sa ii dai o sansa macar bine ca nu a acceptat ca mai incolo tu aveai de suferit. Fi cu ochii in 4 cand dai de una, doar din vorbe iti dai seama cum e imbracamintea care o poarta daca fumeaza bea alcool e deja o foaie reutilizabila si tu meriti ceva de calitate proaspat scos din fabrica.

| agentulagent a răspuns:

Parerea mea este ca ea nu te vede mai mult decat un amic. Ca sa clarifici treaba, ar trebui sa te duci si sa-i spui verde-n fata ca o placi si ti-ar face placere sa fiti impreuna(depinde cat de timid esti, dar lasa timiditatea deoparte) si sa va cunoasteti si in alte imprejurimi, nu numai cele de amici. Sper sa-ti fi fost de ajutor si sa dai si tu o fundita tongue

| cryssa a răspuns:

Bitchstraight facewhistling

| Alysée a răspuns:

O sa gsesti ceva mai bun...

| Moonster a răspuns:

Curva, si nu e prima si nici ultima

| speeder a răspuns:

@agentulagent, ea isi daduse seama de acest lucru inca de cand am invitat-o. oricum, ea a incetat sa existe pentru mine de cand mi-a spus ca are prieten(promitandu-mi inainte de asta ca vom iesi in oras!)

| speeder a răspuns:

@bobo, am 17 ani