| debbieCrain a întrebat:

Am si eu intrebare Cu funda! Mi-am cumparat mai demult un telefon de la Vodafon si eu am cartela d la orange!@Cum pot sa il deblochez singura si daca nu pot cam cat ar costa"?

Răspuns Câştigător
| anca13 a răspuns:

Nu poti sa il deblochezi singura, deblocarea se face cu un calculator si cu ceva coduri.Te costa cam in jur de 30-40 lei

2 răspunsuri:
| Dragooos223 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Si de costat nu costa destul de mult cam 35-50 lei

| litlledolleioanna a răspuns:

Nu il poti debloca singuralaughing nu te costa mult in jur de 20-30 de RON