| UnderHopper a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru sad.Am o problema mare.Eu iubesc enorm de mult o fata. Avem aceeasi varsta (14 ani), nu suntem in aceeasi scoala, ne-am intalnit de mai multe ori pana acum.Ea tine la mine foarte mult.Problema e ca vreau sa o intreb daca ar vrea sa fim impreuna dar ceva inauntrul meu nu imi dadea voie.Azi de dimineata mi-am adus aminte ce nu imi dadea voie.Ea are o relatie cu un baiat de 20 de anisad.Ce as putea sa fac sa fiu cu ea? Daca as putea face ceva? Va rog mult putin ajutorsad.Ea se simte perfect langa mine, eu perfect langa ea.Suntem doi prieteni foarte buni.Iesim afara, imbratisari, sarutari pe gura...ETC.Ce as putea face? Credeti ca are rost sa continui? Sa incerc sa fiu cu ea? Daca o intreb si imi spune nu imi va fi rusina sa ii mai zic un simplu "Buna"sad. Astept raspunsurile voastre.Multumesc anticipatcrying

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Momentan nu o intreba, dar pup-o cat mai mult si de cate ori ai ocazia. In final ea va fi de partea ta.

| UnderHopper explică (pentru neutrino):

Man crede-ma ca am ajuns sa o pup data trecuta cand mam vazut cu ea de aproximativ 15 ori. Daca poti (ai timp) da-mi add (florin_vectra2009).Daca ma poti ajuta.sad