| Akliss a întrebat:

Am si eu o curiozitate, ce se schimba dupa ce te dezvirginezi? Ce schimbari se produc? Sunt schimbari doar la fete sau si la baieti? Daca da, care?!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula/obicei dupa ce a fost intretinut primul act sexual cel de dezvirginare, nici teoretic si nici practic NU se produc, NU apar modificari sesizabil din punct de vedere al aspectului fizic nici in cazul fetelor si nici al baietilor. Singura, unica (si posibila) schimbare de natura fizica care poate sa devina si vizibila dupa dezvirginare (dar nu o vede oricine), se poate produce in cazul anumitor fete in urma ruperii himenului si astfel ''pasarica'' lor devine deflorata. In cazuri mult mai rare si numai in cazul unor anumiti baieti se poate rupe frenul penian adica asa numita ''ata''. In anumite cazuri pot sa apara modificari psihico-mintale, dar acestea devin sesizabile numai de catre anumite persoane foarte apropiate si in cazuri foarte foarte rare.

2 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Nu sunt schimbări nici fizice nici psihice, se schimba doar stilul de viata în sensul ca e posibil sa îți faci o relație...

| acerr a răspuns:

Ca fata te simti ciudat un pic. unele regreta.