| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o intrebare.

Are rost sa incep o conversatie cu o fata daca aceasta a spus ca nu ma place tipand la mine, dar da semne ca ma place? bine, eu zic ca mama ei se cam baga in asta ca ma face dragut cand nu e ea dar cand e ma face in tot felul si ea rade. Si mai cred cred ca era suparata inainte. Nu stiu laughing

Statea mereu pe langa mine, cauta motive de vorba, imi spunea ca am bicicleta frumoasa, se uita la mine mai mereu, etc. De cand i-am spus ca o plac, nu mai e asa.

I-a spus varul meu ca o plac, ea a auzit, a spus ca era fericita cand a auzit, dupa I-a spus si mamei ei, a chemat-o la ea. I-a spus ceva si dupa a zis "aa", dupa ii zice lu vara-miu unde sunt ca vrea sa-mi spuna ceva, m-am dus acum 2 sapt la ea si am vorbit. I-am spus ca o plac dar ea a spus ca nu. Sa o las in pace si sa o gasesc pe alta. Suparata si tipand. Dupa a intrat in casa, dupa a venit mai pe seara la ziua tatalui varu-lui meu, m-a vazut si tot suparata era. Se blocase putin la usa cand m-a vazut, dupa a venit. Nu a zis nimic, a stat ce a stat si a iesit ca a chemat-o mama ei sa ia ceva sa aduca acolo, mi-a spus sa intru in casa ca vine si ea imediat. Bine, ma chemase ca punea gratarul. ( am fost la ziua tatalui vara-lui meu) m-am dus, am mancat. Dupa iar se uita la mine, la plecare, imi zice "pa" in sensul bun, adica am simtit-o din sufletul ei laughing dupa ce am mancat, m-am dus in casa cu vara-miu dar ea nu a venit. Dupa ce am plecat, mi-a spus vara-miu ca a intrebat-o ce parere are despre mine si cica sunt dragut. Cand nu era mama ei. Cand era, cica sa-mi zica ca a spus ea ca sunt urat, retarardat si boschetar. Mama ei razand. Nu cumva mama ei se baga in asta si ea ma place se fapt ca nu mai inteleg?

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Bai, baiatule cu bicicleta frumoasa.

Are 13 ani, ce vrei de la ea?
Tu ai 14, ce vrei sa faci cu ea?
Inca sunteti pokemoni, normal ca se baga maica-sa doar n-o s-o lase la 13 sa aiba o relatie.
Renunta fratica, peste 2-3 ani poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca e destul de clar tinand cont ca ti-a spus-o tipand.

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Ai 14 ani, și ești incapabil, din punctul meu de vedere să interpretezi semnele pe care ți le dă o fată dacă te place sau nu.
Ți-am spus fată, pentru că la 13, nu poate fi numită altfel.
Sunteți copii, e o perioadă confuză pentru amândoi.

| qffwqfw a răspuns:

Am uitat sa precizez ca fata are 13 ani iar eu 14 ani happy

| maria567biebs678 a răspuns:

Eu cred ca mama ei i-a bagat in cap toate chestiile astea, zicandu-i ca nu esti un baiat potrivit pemteu ea