| Eusuntunbaiatulluimama a întrebat:

Am si eu o intrebare, chiar dacă nu este foarte normala...
Cred ca am o problema cu organul genital (sunt băiat), normal este de 5 cm, iar in erecție de 9 cm, îmi este Rușine sa vorbesc cu părinții mei, îmi puteți spune dacă este normal? Am 13 ani apropo

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

La vârsta ta este normal.

Sunt bărbați în etate care o au de 5-6 în ERECȚIE. rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ai fost în China? laughing

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Hammurabi):

Japonia chiar rolling on the floor

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti inca mic. Va mai creste.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este perfect normal la varsta ta.

| mihai69 a răspuns:

E ok. Mai crește el... puțin.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru varsta ta, este normal. Va mai creste pana te insori.

| Andreeush a răspuns:

Ești încă în creștere.
Mai așteaptă câțiva ani.

| Andrei258 a răspuns:

Depinde foarte mult de zestrea genetica.

| WgStefan a răspuns:

Esti gras. Pe langa asta, va mai creste cel putin 4 cm

| mateoc a răspuns:

Bună,

Organul genital crește cu vârsta. Ești abia la începuturile adolescenței, lasă hormonii să își facă treabă. Contează și ce greutate și înălțime ai, dar să nu îți fie rușine să vorbești cu părinții tăi! Ei sunt acolo pentru tine și știu că uneori e super jenant și stânjenitor, dar ei chiar te pot ajuta dacă e cazul.

Dacă ești neliniștit, vorbește cu ei și consultați un medic. E mai bine să previi decât să tratezi happy

| Eusuntunbaiatulluimama explică (pentru mateoc):

Am 1.66-1.67 si 74-73 de kg