| DavidPantea a întrebat:

am si eu o intrebare data trecuta v-am spus despre o fata care intr-o seara cand ne uitam la filme a pus capul pe umarul meu si inca nu stiu daca ma place dar de data asta s-a intamplat ceva cand am fost la ea(ea e mai mare ca mine cu aproape un an)si eu, ea si verisorul meu ne-am masurat si dupa a spus ca eu sunt doar cu 8cm mai mic ca ea... dupa care s-a bucurat si m-a luat in brate asta inseamna ca ma place?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta, te place.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu, nu înseamnă că te iubește. Asta afli doar dacă o întrebi și eventual îi spui că ție îți place de ea.

| Roliii a răspuns:

Cand ti-a pus capul pe umar tu dupa 10 min trebuia sa o saruti

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Zi i ca esti gay si scapi de toate grijile