| Anonimuss3987 a întrebat:

Am și eu o întrebare!
E normal ca la vârsta de 15 ani sa am penisul în erecție de 13 cm și subțire? Prietenii mei îl au mai mare și mai gros chiar și cei mai mici ca mine.
Va rog ajutați-mă dau fundă!

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Treci pe la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, pana la 18 ani iti va mai creste.

| Anonimuss3987 explică (pentru Emilian65):

Sper doar ca pe mine ma îngrijorează deoarece am fost operat de 2 ori de fimoză

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ți-ai verificat prietenii? straight face

| Cineva797406016386 a răspuns:

Treci pe la dentist

| Duduchi a răspuns:

Cat de subțire e? Eu am 14 ani și îl am 15 cm și grosime de 38 de mm(mi l-am măsurat cu șublerul). Prietenii mei zic că sunt un ciudat și cam au dreptate. Cum să-ți masori grosimea la scula cu șublerul? Cine ar face așa ceva?