| Rosu_Claudia_1998 a întrebat:

Imi place de 3 baieti :
- pimul Vlad 18 ani
- al doilea Calin 17 ani
-AL TREILEA Cosmin 17 ani
Eu am 16 ani, da-ti-mi un sfat va rog, pe care sa aleg. multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ce sfaturi să iți dăm noi?! Nici nu-i cunoaștem. Trage la sorți.

11 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

In primul rand trebuie si lor sa le placa de tine rolling on the floor

| WholeWorld a răspuns:

Imi este mila de cel care o sa fie ales rolling on the floor.

| Ellena123 a răspuns:

Scrie pe o foaie numele fiecarui si targe la sortsmug

Funda?big grin

| Mrrrrr a răspuns:

Imi place numele VladlaughingDeci pe Vladlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine alearga dupa multi iepuri, nu prinde nici unul. Sper ca ai inteles aluzia.Numai bine.

| Ycu a răspuns:

Nici nu ne-ai zis nimic despre ei ce vrei sa iti zicem ceva la intamplare... eu il aleg pe Robert

| RaspberryLover a răspuns:

Pai, in primul rand, de unde sa stim noi ce calitati au, cum arata, ce iti place la ei, cum sunt ei?

Nu te putem ajuta daca atat ne-ai spus. SORRY! Daca ne dadeai mai multe detalii..."fa ce-ti spune inima"...

| FamousGirl4 a răspuns:

Draga mea, esti dusa. Cum poti pune o astfel de intrebare?straight face. "Imi place de Vasile Ion si Gheorghe" CARE?! straight face. alege-l pe cel ce te bate, sa-ti dea bine cu parul peste ochii. Nu mai intra pe TPU!

| cori1995 a răspuns:

Alabalaportocala big grin. Cel care se comporta ce mai frumos cu tine si care e pe placul tau, si cu care ai cele mai multe in comun