| edialexandru97 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Imi place de o fata care e mai mica decat mine cu 3 ori. Eu sunt clasa 9 si ea a 6. Te la prietenele ei am aflat ca si ei ii place de mine. Ieri eram cu cativa prieteni si stateam de vorba. Iar acea fata cu pritenele ei erau si ele la vreo 10 metri distanta stateau pe niste banci. Cand m`a vazut se tot ascundea dupa un magazin si nu vroia sa iasalaughing. Au chemat`o si prietenele ei dar degeaba.

Ce credeti?
Vreau si eu niste pareri.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

E toptida dupa tine laughing Dar daca o placi si tu, nu iti bate joc de ea, e mult mai mica decat tine, si daca tu o placi dar totusi nu vrei sa iti strici reputatia umbland cu o fata mult mai mica lao in pace, nu te mai baga in seama cu ea pentru ca asa va fi mai bine pentru amandoi, mai ales pentru ea. Daca vrei totusi sa fi cu ea abordeazo tu, mare branza esti mult mai mare, prietenele ei o sa see uite la tine ca la un zeu laughing si vor fi geloase in timp ce tu te duci la acea fata si ii spui sa vina putin sa vb cu ea, o iei unpic mai departe de prietenii vostri si ii spui ca o placi si ca ai vrea sa fi cu ea, o ti si de mana in acelasi timp, impactul va fi devastator in inima eilaughing o sa cada pe spate saraca de fericire, si cred ca reactia pe care o sa o aiba te va face mandru, ca de altfel cum ar face orice baiat cand vede ca o fata e topita dupa el.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

6 răspunsuri:
| Yourtruelove a răspuns:

Eu cred ca te place, dar este prea timida. Atunci cand placi pe altcineva, varsta, intaltimea si greutatea sunt doar niste numere afurisite! Asta nu e motiv varsta... Daca placi o persoana, o placi pur si simplu! Eu zic sa incerci sa vorbesti cu ea. Vezi ce rezolvi.
Sper ca te-am ajutat :*.

| RAY a răspuns:

E cam mica, in fine vb cu ea

| Anonima264 a răspuns:

Pai sigur te place!
Dar este timida.

| Demonull a răspuns:

E mai mica decat mine cu 3 orilaughingSerios?laughing)

| SakonSIUkon a răspuns:

E cam mica...

| Lovee_Roxana_1996 a răspuns:

Sigur te place 100%