| Lillyka a întrebat:

am si eu o intrebare.Imi place de un baiat e foarte dragut si vesel, cind ies afara vine si el si se face mare in fata mea(LOL), ma priveste lung...etc,chestia este ca il am in"friend" pe net iar cind este online nu imi scrie primul...please-HELP,ce sa fac? sa-i scriu prima si cam despre ce sa vb cu el? cel mai boon rasp. FUNDITA, numai va rog rasp.normale.mersi mult

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

De ce sa il bagi tu prima in seama pe el pe mess lasa-l pe el sa faca asta fii indiferenta cu el si nu ii mai dai da atentie el o sa creada ca esti suparata pe el si pana la urma o sa te intrebe pe mess dc esti suparata pe el.

Bye!wave

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Poti sa gasesti un subiect comun de discutie care sa va tina lipti moooolt timp, cum ar fi : fantome, filme de groaza, etc.

| KiddSimo a răspuns:

De obicei baiatu` se baga in seama cu o fata. daca vrei neaparat sa vorbesti cu el poti sa-l intrebi ce facethinking sau intraba`l despre un joc.despre ceva care nu te intereseaza dar te face sa comunici cu el.bafta:*

| Lillyka explică:

KiddSimo mersi mult si tie