| SamyJr a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete.Sunt un baiat dragut,am ochi albastri,fac sport, etc.Si de ce dau numai de fitoase ori figurante? De ce nu nimeresc si eu una ca lumea,de treaba, care sa fi iubitoare si fidela?

Răspuns Câştigător
| DnFn a răspuns:

Neata. Pentru ca in Romania gasesti mai greu o fata simpla, dar cu caracter, frumoasa si fidela! Le gasesti greu, pentru ca le este frica sa mai faca incredere baietiilor din zilele noastre. care unii doar profita (nu toti! ) Scuza-ma dar, cati ani ai?

57 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Cauta mai bine. Si cand o gasesti, ofera-i acelasi lucru: fidelitate, iubire, respect.winking

| RAY a răspuns:

Cand o sa gasesti sa-mi dai mesaj si mie bine, pentru ca numai exista de aia

| SamyJr explică (pentru RAY):

Asta cred si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate inca nu s-a nascut fata potrivita pentru tine sad eu am gasit-o la 21 de ani ea are 16 tongue

| SamyJr explică (pentru MiruD):

M-am saturat sa tot caut laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Frate femeia e buna doar pentru sex in rest da-o naiba sanatate si bani sa ai!

| SamyJr explică (pentru Cristiann25):

Bun asta laughing

| SamyJr explică (pentru anonim_4396):

Va urez mult succes si multa fericire big grin

| unknøwn a răspuns:

Pentru că femeile interesante pur şi simplu nu-s impresionate doar de fizic.

| NotToday a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu cauti unde trebuie? Pe facebook, evident vei gasi toate obsedatele de atentie... Incearca la o bliblioteca, vezi ce iese happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterizarea ta este una foarte superficiala, ne spui doar cum arati, pentru ca in mintea ta, cam asta conteaza. Pentru ca mai apoi, sa te mire faptul ca gasesti numai fete superficiale...

| Kirito21 a răspuns (pentru Cristiann25):

Vedeti tocmai de aceea nu mai exista fete iubitoare si fidele big grin

| Zenithf a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa le cauti in mediul lor. Vrei o fata cuminte? Caut-o in librarii, biblioteci, pe bancile unei facultati, nu in baruri de noapte.
Si, poate de aia dai peste fitoase si figurante, ca esti mult asemanator lor, cei care au zis asta au un motiv serios sa zica asa. Sau oferi in schimb acelasi lucru pe care il ceri, sau ai pretentii deplasate.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Kirito21):

Pai nici nu ma intereseaza pentru ca nu dau 2 bani pe ele.Sunt foarte putini fete pe care pot sa spun cu adevarat ca le apreciez, ca sunt femei.Sex si pa.

| Cristiann25 a răspuns (pentru SamyJr):

Gresesc cu ceva? M-am saturat de carpe si daca nu exista multe femei adevarate in adevaratul sens al cuvantului pe restul nu dau 2 bani, nu merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Hah, bine, cresteti voi copilul, in burta si nu numai si faceti voi curatenie in bucatarie. Ca femeia nu se descurca, de-aia exista atatia misogini... of ce viata. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca fetele nu au acelasi mecanism de atractie, sunt mai putin impresionate de aspect. Trebuie sa faci mai mult de atat, doar nu esti figura de ceara sa fii admirat numai in sensul asta.

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ca e si greu de facut curatenie.La urma urmei angajezi pe cineva si te rezolva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Of, nu meriti sa ai acces la site-uri porno, nici macar la atat, daca femeia e buna doar pentru sex... nici atat sa nu vezi din partea uneia! Nici o masturbare gratis.

| SamyJr explică (pentru unknøwn):

Stai linistit...chiar sunt de treaba

| SamyJr explică (pentru DnFn):

27 happy

| SamyJr explică (pentru NotToday):

Nu le caut pe facebook... happy

| SamyJr explică (pentru anonim_4396):

Chiar sunt de treaba.Si sincer tot timpul am fost fidel.Nu-mi place sa fiu inselat, nu insel.Nu sunt obsedat dupa sex, sunt ok, un baiat normal.

| SamyJr explică (pentru Zenithf):

Nu am pretentii si apropo...ies de 4-5 ori pe an in cluburi happy
Totusi cred ca e doar o chestiune de timp, ma rog, sper.

| SamyJr explică (pentru anonim_4396):

Chiar sunt de treaba, si nu-mi spune ca sunteti mai putin impresionate de aspect.Nu prea cred asta.Conteaza si aspectul si banii, sunt si exceptii bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SamyJr):

Daca esti atat de incapatanat, nu te vrem. happy

| SamyJr explică (pentru anonim_4396):

Du-te tu in pisici tongue
Nu sunt incapatanat...bine,poate un pic.Dar serios, sa nu-mi spui ca la tine nu conteaza aspectul fizic.

| 112233445566778899112233445566778899 a răspuns:

Stai linistit ca lucrurile frumoase apar cand te astepti mai putin!winking.o sa apara si acea fata asa cum ti-o doresti tu, nu e nevoie sa ''o cauti tu''..totul vine de la sine! happy

| ValerIcaaK a răspuns:

Chiar daca sunt putine. exista fete iubitoare care sa inteleaga un baiat
Daca cauti o vei gasi.Dar te avertizez daca pui ochii pe vreo fata care iti place mult NU EZITA! spune-i ce simti fetelor le plac cel mai mult baietii sinceri care nu isi ascund sentimentelewinking Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SamyJr):

Ba da, conteaza, dar mai putin decat in cazul unui baiat aspectul fizic al unei fete.