| Antoniiiiio a întrebat:

Am si eu o intrebare simpla.Cum sa alintati in cel mai dulce mod posibil prietena.Si cum va rasfatati cel mai dulce posibil prietena? Multumesc anticipat. Funda pentru un raspuns ajutatorwinking

1 răspuns:
| CristinaBella02 a răspuns:

Fetele in general iubesc sa li se spuna ca sunt dragute, sa li se faca complimente si sa primeasca lucruri nesemnificative, ca o cutie cu ciocolata spre exemplu. In general gesturile mici, dar cu un impact mare, impresioneaza. Poti sa te duci sa ii culegi flori happy