| Shad0wRaufacatorul a întrebat:

Salut, TPU Am si eu o poveste mica si vreau sa stiu daca cu adevarat ma place iar. Bun sa incepem. Mai demult am fost cu o fata ( nu pot da nume) si ea a vrut sa fie aceasta relatie in secret vorbeam pe Facebook ne trimiteam multe inimioare imi spunea ca ma iubeste mult ne mai certam ne inpacam si tot asa si toata vara ma duceam pe la ea pe strada se prefacea ca fuge dupa mine si vorbeam daca ma mai iubeste si alte chesti cand stateam pe banca si aia plecau mai incolo ne luam de mana pe la spate sa nu ne vada nimeni si cand jucam carti le baga la tăte si bagam mana sa le iau ma lasa sa pun mana in zonele intime ne sarutam pe ascuns si tot asa si nu a mai lasat-o sa intre pe Facebook si odata se juca cu un baiat cred ca vroia sa ma faca gelos m.am dus la ea cand am prins-o singura si i-am zis ca ma despart de ea. Dupa 1 saptamana am
auzit ca este impreuna
cu alt baiat si oare vrea sa ma faca gelos? Si azi am mai fost pe la ea pe strada si i.am zis daca ma mai iubeste ea a spus dar tu? Eu am spus da si ea a spus un pic dar nu te mai iubesc asa mult cum te iubeam inainte ne mai jucam cu toti pe acolo si ea mai statea pe langa mine ma ciupea de cur si cand ii dadeam cu palma nu zicea nimic si cand voia sa imi ia bicicleta sa se plimbe cu o fata fata se ruga de ea sa imi dea un pupic dar mi.a dat o palma doar nu ne vedea nimeni ca baieti eram mai departe si i.am dat bicicleta si cam asta a
fost povestea. Oare ma mai place si vrea sa ma faca gelos dar nu stiu cum sa fac sa fiu iar cu ea ca sufar prea mult oare sa ii zic daca vrea sa se desparta de ala si sa fim noi iar impreuna? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Dar eu voiam sa stiu cum o cheama...