| IoanaMihaela5267 a întrebat:

am si eu o problema cu penisul, in urma cu cateva zile am avut o mancarime pe cap, de fapt pe pielea exterioara in varf....au trecut cateva zile(in timp ce incercam sa dau de un urolog) apoi a inceput pielea care-mi acoperea capul sa-mi crape, sa ma usture si-n acelasi timp sa am o usoara mancarime...am facut dus cu apa calda si m-am spalat in fiecare zi, m-am dat cu creme de bebelusi si usturimea si crapaturile in proportile de 80-90% au disparut, mancarimile 60% insa problema adevarata este cu dupa toate cele intamplat nu mi-o mai pot "beli".In momentul in care incerc sa o belesc, pielea exterioara se dilata pana la sfertul capului, apoi se opreste, sau incepe sa apara o mica usturime(cred ca se crapa pielea)
Repet am incercat sa contactez urologul dar inca nu a raspuns nimeni si pana atunci vreau un sfat.
E ca si cum as avea un penis de copil de 8-9 ani care incepe, incet, incet sa se desfaca.

1 răspuns:
| EuAmFostEuMereu a răspuns:

"cumpara titan gel"
- Cumpanasu, cca. 2020 colorized version