| IoanaMihaela5267 a întrebat:

am si eu o problema cu penisul, in urma cu cateva zileam avut o mancarime pe cap, de fapt pe piela exterioara in varf....au trecut cateva zile(in timp ce incercam sa dau de un urolog) apoi a inceput pielea care mi acoperea capu sa mi crape, sa ma ustura si n acelasi timp sa am o usoara mancarime...am facut dus cu apa calda si m-am spalat in fiecare zi, m-am dat cu creme de bebelusi si usturimea si crapaturile in proportile de 80-90% au disparut, mancarimile 60% insa problema adevarata este cu dupa toate cele intamplat nu mi o mai pot "beli".In momentul in care incerc sa o belesc, pielea exterioara se dilata pana la sfertul capului, apoi se opreste, sau incepe sa apara o mica usturime(cred ca se crapa pielea)
Repet am incercat sa contactez urologul dar inca nu a raspuns nimeni si pana atunci vreau un sfat.
E ca si cum as avea un penis de copil de 8-9 ani care incepe, incet, incet sa se desfaca.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pana gasesti un urolog, spala penisul cu apa calda si sapun, apoi sterge-l bine pana se usuca de apa si unge-l cu crema de galbenele cu propolis. In cateva zile totul va fi ok.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Emilian65):

Ai idee de ce s-a intamplat chestia asta?

| bmw300 a răspuns:

Si eu am patit si dupa 5 zile mi-a picat.

| JeanPastrama a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

| IoanaMihaela5267 explică (pentru JeanPastrama):

Ai fost la vreun urolog?