| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. De cand am facut sex prima data cu prietena mea am inceput sa fiu excitat tot timpul... Nu prea stiu cum sa va explic ce simt. Simt nevoia de sex si am inceput sa ma si masturbez foarte des. Chestia asta ma deranjeaza foarte tare dar nu pot sa o controlez, efectiv asta simt. Nu stiu daca este normal dar vreau sa stiu si parerea altor persoane.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ești foarte atras de ea și ți-a plăcut ce ai simțit în momentele alea, dacă și ești la o vârstă când colcăie maxim hormonii nu-i deloc de mirare

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ti se intampla. Nu ai ce face ca sa stopezi erectia.

| Emma30555 a răspuns:

Probabil e doar o etapa fiindcă ți ai început viata sexuala și te incita lucrul asta

| seth2016 a răspuns:

Hi,

Masturbarea frecventa, lipsa de control si faptul ca te deranjeaza ma duce cu gandul la hipersexualitate. Dar nu inseamna nici pe departe ca asta e.
Iei vreo substanta, ceva?

| Ionutcr33 a răspuns:

Este destul de normal. Te gândesti ca ai facut-o si chestia asta te excită sa dai continu. Cati ani ai?