| facpipi a întrebat:

am si eu o problema. De fiecare data cand ma sarut cu prietena mea, dupa un timp mi se scoala. Ce as putea face sa incerc sa ma concentrez mai mult?

8 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

N-ai cum sa controlezi asta. Adica este absolut normal ce ti se intampla, si ea intelege asta, asa ca bafta in continuare laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce sa te concentrezi? ca e absolut normal ce se intampla

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa ti se scoale penisul cand te saruti cu iubita.Ai vrea sa se culce? Asta este anormal.

| grab a răspuns:

E foarte bine ca ti se scoala, sa nu ai impresia ca ei ii pare rau de treaba asta.
nu te mai jena. mai degraba poarta ceva mai larg sa nu se vada. totusi nici sa iti dai drumu prea repede ca in American Pie... laughing

| Anonymous1995 a răspuns:

Te concentrezi destul, stai linistit, e firesc ceea ce se intampla, ni se intampla tuturor baietilor

| NumaiIdioti a răspuns:

Ce ai putea face? Pai incearca sa faci exact ca si nickul tau... doar ca pe ea!

| georgekriss99 a răspuns:

La majoritatea baietilor se intampla astawinking dar dupa o vreme o sa te obisnuiesti si nu o sa ti se mai scoalewinking

| georgekriss99 a răspuns:

La majoritatea baietilor se intampla astawinking dar dupa o vreme o sa te obisnuiesti si nu o sa ti se mai scoalewinking bafta