| AllexXtreme a întrebat:

am si eu problema măricică sau ii pot spune MARE, de la un timp ejaculez foarte repede cand incep treaba cu sotia, in 2, 3 min am terminat si nu stiu de ce problema asta, ce imi recomandati sa fac pentru a rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa te prezinti la medicul de familie, medicul urolog, sau la un psihoterapeut sexolog pentru a fi consultat. Sanatate!

5 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Stud 100, Branca Ursului. poti sa mergi in farmacie pentru mai multe detalii si alte produse.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| bobi123 a răspuns:

Asa-i e prima data, încercați după prima partida încă 1, 2?
Puteți sa rețineți un pic "ejacularea" sa o amăgiti, astfel se va lungi actul.