| anonim_4396 a întrebat:

Am sunat-o ieri pe fata pe care o iubesc pe WhatsApp și am impresia că mi-a închis, oricum atunci când o sun și nu răspunde nu mă mai sună înapoi. Credeți că o enervez (am cocoloșit-o foarte mult, greșeala mea)? Atunci când îmi răspunde pare că se bucură foarte tare că m-a auzit și zice că i-a fost dor de mine (ca și coleg) (la școala la care a fost înainte râdeau colegii de ea și nu a reușit să își facă prieteni). Credeți că atunci când nu o să o mai iubesc ea va "suferi" din această cauză și își va da seama de greselile ei?

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Lol,e clar ca nu e prea atrasa de tine din moment ce n-are nici macar bunul simt sa te sune inapoi.

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

Este ciudat pentru că atunci când s-a certat cu un coleg (pe bună dreptate) și acesta nu a mai vorbit cu ea a plâns.

| sierra1 a răspuns:

"când nu o să o mai iubesc ea va "suferi" "

din ce spui tu, cred că nu, că o va durea la "patină"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici că o să o mai contactez din proprie inițiativă. Ea zice că îi place că avem multe subiecte despre care să discutăm, nu asta este problema.

| Eugen80 a răspuns:

Da, clar o enervezi. Las-o putin timp si vezi daca da si ea vreun semn. Daca ea nu face nimic, las-o in pace, pentru ca e clar ca nu are rost.

| anonim_4396 explică (pentru Eugen80):

Când am început să nu o mai cocoloșesc parcă a deveni puțin mai drăguță cu mine. Am impresia că, deși nu mă iubește, chiar dimpotrivă, vrea să se simtă dorită.