| DanielPopescu a întrebat:

Salut TPU! Am un prieten pe discord pe nume $Wizzyャᵉᶜ#0069 ce imi spune mereu ca doreste relatii intime cu mine. Tin sa mentionez ca amandoi suntem baieti, iar eu nu am atractii fata de el. Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

In primul rand nu trebuie ca sa ne ceri noua parerea ....este simplu, daca nu esti gay ii dai block.

| tzionut a răspuns:

happy deci ai un prieten online care e gay si vrea sa intretina relatii intime cu tine.
Prima intrebare logica. Cum te putem ajuta?
A. Vrei sa facilitam relatiile intime?
B. Vrei sa te convingem ca esti gay si dai cu piciorul la o ocazie de a intretine relatiile intime cu prietenul tau?
C. Vrei sa fi convins ca ai atractii fata de el desi crezi ca nu ai?
D. Vrei sa gasim un alt gay pentru prietenul tau ca sa nu mai fie atras de tine?
Sfat pe viitor. Cand pui o intrebare si esti vag, primesti raspunsuri in functie de cat de multe detalii dai in privinta intrebarii.

| Lorena6879 a răspuns:

Va dau un sfat, mergeți amândoi într-o baie la Mall și baga căruța în grajd?

| AlexandruInu a răspuns:

Îi spui foarte simplu ca relatia voastra este una de prietenie, ca nu te simti atras de el, ca nu este genul tau si daca doreste sa ramaneti prieteni bine, daca nu nu, dragoste cu sila nu se poate.

| bogdanmanevra a răspuns:

Spune-i ca n-are tupeu sa aiba relatii intime cu o fata. functioneaza la majoritatea baietilor trust me tho

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Terapeut boss
sau dai la gaoz

| JojelJelosu a răspuns:

Block, sau doar te trollează. Recomand trimiterea amândurora la un terapeut.