| anonimul0826 a întrebat:

as dori s amerg sa pariez la pariuri sportive am 18 ani n-am fost nici odata intro casa de pariuri sportive si dacas intra in momentul asta nas sti ce s afac as dori cei care ati mai fost si ati mai pariat sa-mi explicati cum pariez deci cam cear trebui sa fac de la intrare in casa si pana la iesire si daca trebuie sa platesk vreo taxa ceva cei spun doamnei de al casa etc dau fundoi la cel care imi da informati utile va rog frumos

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Salut! Nu face asta... jocurile de noroc si pariurile sportive duc la ruina.

| PiTbuLuL a răspuns:

Io merg la pariuri la poker sau masinute sau la casa sportiva de la 13 anihappy.Mai intai la casa sportiva trebuie sa te interesezi de meciuri sa vezi ce meciuri sunt ex:curse cu caini, fotbal etc...Da iti va cere o taxa sa platesti si spui pe ce echipa dai bani si gta te uiti apoi sa vezi care o castig si mergi sa-ti iei bani. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy
Sall!
BAftaa!