| MrAlex98 a întrebat:

As dori sa stiu niște metode de mărirea penisului, niște exerciții sau produse, am auzit ceva de "titangel" un sfat bun, rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul clar, scurt, concis si mai ales CORECT la intrebarea ta este unul singur si anume : marimea penisului este transmisa si stabilita genetic si din acest motiv devine definitiva dupa varsta de 16-17 ani. Marimea penisului NU se poate modifica prin folosirea de produse miraculoase cum ar fi : potiuni, lotiuni, unguente, pastile, aparate, suplimente, etc. Unica metoda reala prin care penisul poate fi LUNGIT cu circa 2 maxim 3 cm este o operatie chirurgicala de sectionare a ligamentelor care tin strans legat penisul de corp, insa find destul de riscanta se cere acordul in scris al pacientului ca isi asuma riscul ca operatia sa NU reuseasca fiindca rata de succes-esec este mai mare de 50%.

9 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Rugămintea mea este să nu mai crezi în prostii! Singura metoda de mărire a penisul ui este exact ca la sâni pentru femei! Operație. Și nu are succes mereu. E ok asa cum te-a lăsat Dumnezeu. Vrei mai mare mergi și fa sală, dă burta jos?!

| MrAlex98 explică (pentru bustamante):

Faza e una, fac sala de doi ani

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!
Daca existau asemena metode, pana acum toti barbatii aveau sula pana la genunchi.
Din pacate, masura penisului este mostenita de la tata tau si nu prea ai ce-i face, ca alta nu-ti mai creste, iar de lungit, nici atat.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Din perspectiva unei nebune care a vazut destule penisuri la viata ei iti spun asta : nu conteaza cat o ai, atat timp cat intra si nu ai trei testicule nici o fata nu o sa te refuze. E ca si cum tu ai refuza o femeie ca nu are fundul sau sanii mari.

| MrAlex98 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Te-ai mulțumii cu 16cm :/?

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru MrAlex98):

Da. Ce are?

| Anonimgirltpu a răspuns:

Marimea penisului nu conteaza in pat. Conteaza ce stii sa faci, atitudinea pe care o ai tu in pat. Degeaba ai penisul lui Terente daca doar il bagi si il scoti. Sexul reprezinta mult mai mult de atat.
Si iti mai zic ceva: orgasmul feminin e mai mult psihologic decat fizic. Asa ca innebuneaste-o cu altceva, ca marimea penisului e degeaba.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Anonimgirltpu):

De curiozitate, ce ști tu sa faci cu penisul și cei cu penisuri mai mari nu știu? Pictezi cu el, cânți la țambal, dirijezi circulatia?
Întreb, pentru ca al meu nu știe decât sa între și sa iasă pana borăște și am auzit mulți oameni cu penisuri mici care se lauda de ce știu ei sa facă cu el.
Pot sa îl duc la școală, ca să învețe să facă lucruri noi? happy