| Skizz0988 a întrebat:

As vrea sa fac sex cu iubita mea zilele astea si v-as ruga sa imi spuneti daca stie cumva cineva daca e adevarat ca de la vin înainte de sex rezisti mai mult? Sau rezisti mai mult de la prezervative cu anestezic?(Dacă da, cam cât mai mult)?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Voi sunteți tineri. Nu cred că aveți nevoie de așa ceva. Fi natural și vei reuși.

| Skizz0988 explică (pentru Willis):

O facem cu prezervativ oricum ca nu vrem să ne găsim 3, si am auzit ca cele cu anestezic te fac sa reziști ceva mai mult

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ați fi mai fericiți dacă ați face sex doar după căsătorie. Păcatul curviei nu aduce fericire ín viața nimănui.

| Aisha584 a răspuns (pentru ania):

Trăim în 2020 și încă nu am scăpat de mentalitatea asta? Faptul că faci sex înainte de căsătorie nu te face curvă.

| Violleta2022 a răspuns:

Dimpotriva, de la vin s-ar putea sa nu mai ai erectie, in special daca esti adolescent, ca ti se inmaoie totul.

| corbulalbrosu a răspuns:

O masa bogata in calorii si 2-3 pahare de vin rosu (sculau) cum ar fi vinul rosu de Murfatlar, ''Lacrima lui Ovidiu'' in unele cazuri poate face adevarate... minuni. Doar daca vei incerca, numai in acel caz vei putea afla daca acest ''tratament'' este valabil si in cazul tau. Sanatate!