| iamalaletniaiadoci a întrebat:

Salut TPU
as vrea si eu sa ma ajutati
ce cadouri asa mici dragute ai putea darui unui baiat (iubit)pur si simplu sai fie placut happy

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Scrisori de dragoste, cutiute ambalate frumos si in ele sa fie un mesaj dragut, biletele de dragoste ratacite prin lucrurile lui, dulciuri cand nu se asteapta, fotografii trimise pe telefon sau email cu voi... Uite aici mai multe idei http://www.surprizewow.com/blog/

5 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

O partida de SEX. cel mai frumos cadou big grin

| iamalaletniaiadoci explică (pentru MadRabbiT):

Frumos raspuns...ti-ai incordat tare creeri pentru a scrie asta? citeste omuletulei intrebarea si trezeste-te happy

| MadRabbiT a răspuns:

Deloc. Era pus la gluma dar insensibilitatea asta.

| h3r a răspuns:

Depine, dacă este ziua lui sau ziua voastră... ceva mai „mare", o esență mai tare să zicem.

În rest...breloguri, o husă pentru telefon, un accesoriu pentru calculator, ceva de decor(ceva mai băiețesc, știi tu), un medalion dacă-i lipsește, chiar o brățară, un parfum, portofel... sunt multe idei.

| AOLEVRIC a răspuns:

Sa-i*. Toata dragostea laughing, inrameaza o fotografie cu voi.