| Adriaw48 a întrebat:

Salut,TPU!
Aș vrea un raspuns bun la următoarea întrebare.
Cand este ok sa faci sex cu o fata? Cand e ea în perioada aia gen sa aiba chef cel mai mult.Sau dacă există o perioadă sa fie excitată la maxim.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu exceptia menstruatiei, se poaet face oricand sex, dar cu protectie, ca sa nu ramana fata insarcinata.
Pofta de sex depidne de fiecare fata in parte si de cat de bine te pricepi sa-i faci un preludiu, inainte sa ajungeti la penetrare. Practic, preludiul este curcial in pregatirea si obtinerea unei satisfactii sexuale la fata/femeie.
Excitatia la maxim nu se face in perioade la fata, ci depinde strict de cat de priceput este barbatul, sa o managie, sarute, sa o excite si sa-i produca macar un orgasm clitoridian, anterior sexului cu penetrare.

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E ok sa faci oricând, doar sa faci.

| RAY a răspuns:

Sunteti intr o relatie?

| Emilian65 a răspuns:

Este bine sa faci sex cu iubita doar in perioadele nefertile si protejat.

| Andreeush a răspuns:

Când are ea chef laughing

| MPersephone a răspuns:

Atunci cand ea iti da acordul.

| Plato a răspuns (pentru MPersephone):

Acordul? E Imperiul Habsburgic fata aia? Suna ciudat "acordul", nu cred ca e ceva doar de la una dintre parti.

| MPersephone a răspuns (pentru Plato):

Te-ai culca cu o fata care nu doreste asta? Nu cred. E placut cand ambele persoanele sunt de acord.

| Plato a răspuns (pentru MPersephone):

Nu ai inteles. Ai zis-o ca si cum sexul e ceva oferit doar de ea, ai vorbit ca despre Politia de Frontiera cand vrei sa treci.

| MPersephone a răspuns (pentru Plato):

Te legi de cuvinte.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Nu exista o perioadă anume sa poti face sex cu o fata, cu excepția menstruatiei. O poti face oricand, daca si fata este la fel de dornică ca si tine. Dacă începi cu un preludiu intens, practic va fi destul de excitată să-și dorească mai mult si mai mult. Si bineînțeles ține cont si de perioada fertilă, protejati-vă întotdeauna cu un prezervativ! Numai bine!