| Erekest a întrebat:

Aseara am facut-o cu un baiat si nu m-a dezvirginat pentru ca m-a durut foarte tare. Acum am o durere in zona abdominala, care este cauza?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca intreaga musculatura care exista in zona din imediata apropiere a vaginului, a fost supusa intr-o masura mai mare sau mai mica ''maltratarii'' in timpul incercarilor repetate de a fi penetrat vaginul, in acest moment in muschii uterului care sunt situati in continuarea muschilor vaginului se resimte o senzatie de durere care de fapt reprezinta o febra musculara trecatoare, care va dispare in urmatoarele cateva zile. Multa sanatate!

| Erekest explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult! M-am liniștit...eram foarte speriată

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta medicul de familie sau un medic ginecolog.

| Erekest explică (pentru Emilian65):

Nu pot pentru ca ar inseamna sa merg cu mama

Răspuns utilizator avertizat