| RebelDemon a întrebat:

astăzi am întreținut relații sexuale cu prietena mea, protejat, Menționez ca a fost prima data, și înțelegeți de frica am scos-o înainte sa îmi dau drumul chiar daca aveam prezervativ, am verificat fiecare prezervativ la baie să nu fie spart, dar nu sunt sigur daca m-am spălat mereu pe mâini dupa, dar din câte vedeți la cât de speriat sunt probabil am făcut și asta, ea era cu o săptămâna înainte de menstruație și uneori ii întârzie 3 zile, sunt șanse daca întâmplator sa fi rămas urme mici pe prezervativul nou după verificarea celuilalt, sunt șanse ca ea sa rămână însărcinată? Mulțumesc antincipat!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand folosesti prezervativ este bine sa nu faci sex cu frica. Altfel actul sexual va fi de slaba calitate si fata te va lasa. De obicei femeile stiu cand este perioada lor infertila si nu-i pericol de sarcina. Terminatul in afara reduce din perioada de sex si vei nemultumi femeia. Femeia nu-i o papusa gonflabila. Trebuie sa simta si ea ca a facut sex (sa aiba orgasm). Noi barbatii nu ne gandim la asta. Si perioada de preludiu (inainte de sex) conteaza.
Mai documenteaza-te. Pe net sunt o gramada de pagini de genul acela.
Ia uite: http://bit.ly/2I4MKWf

| lpavel a răspuns:

NU! Nu sunt sanse sa ramana insarcinata!

| alina2k18 a răspuns:

Oh, ce dragut, ai luat-o de luneawinking asa la mijlocu zilei v-ati pus-o pentru prima oarawinking
Nici o sansa sa ramana gravidutawinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fi ramas gravida pentru ca ati folosit protectie, iar cu prezervativul pus tu ai terminat afara nu in ea.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fii ramas gravida...te panichezi degeaba.

| Maskoff a răspuns:

Nu prea cred. Te gândești pe în amănunt la toate. părerea mea