| Dyzz a întrebat:

astazi la scoala intr-o pauza eram eu cu o colega, care m-a chemat sa-mi spuna ceva, si era foarte entuziasmata, si a incercat foarte mult sa-mi spuna ceva pana a spus ceva dar nu tot, a spus: "Imi place de..." si dupa s-a blocat si era foarte fericita si nu a mai spus nimic. Era oare vorba despre maine? Era foarte entuziasmata... eu cred ca voia sa spuna ca-i place de mine, dar nu sunt sigur si eu am intrebat o daca de ce s-a blocat si nu vrea sa-mi spuna in continuare si a spus ca ii este frica sa nu faca greseli. chiar nu stiu ce sa cred. sad pareri va rog.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa-ti imaginezi ca noi nu am fost de fata la intalnirea voastra si nici nu avem cum ghicii ce a vrut ea sa-ti spuna, ca atare, ar trebui sa te intorci la ea si sa-i spui frumos ca si tie iti place de ea si daca vrea sa fie prietena ta.
Ma rog, asta daca tiu simti cceva pentru ea, daca nu, atunci las-o asa cum a picat, fara sa-ti mai bati capul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i ca este suficient sa de-a doar din cap in caz de aprobare, la intrebarea prin care doresti sa afli daca ei ii place de tine. Simplu nu? happy

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza emotiilor care le-a avut cand te-a vazut pe tine nu a mai putut sa-ti spuna ca-i placa de tine.

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Tot ce e posibil sa ii placa de tine, intreab-o direct daca ii place de tine si daca sentimentul e reciproc atunci puteti incepe o relatie dar nu fi deamagit daca este vorba despre altcineva