| eusebiu27 a întrebat:

astăzi prietena mea m-a masturbat și după masturbare am remarcat o pata de sânge pe pantalonii mei.
Am fost pana la baie și mi-am dat seama ca curge din dreptul atei.
Este posibil sa ma dezvirginat având in vedere ca eu sunt virgin?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in timpul masturbarii apare o simpla lezare sau chiar si daca se produce ruperea frenului penian adica a asa numitei ''ate'' sau ''frau'' in termeni populari, acest fapt reprezinta doar un simplu si nefericit si nedorit accident si ca atare in niciun caz NU inseamna dezvirginarea ta. Dezvirginarea baietilor are loc/se produce in momentul in care penisul este bagat pentru prima data intr-un vagin real, al unei fete/femei, adica numai atunci cand baiatul intretine primul sau contact sexual real in viata sa. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti s-a intamplat tie nu se numeste dezvirginare, se numeste accident in timpul actului sexual.

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu! poate te-ai fortat la sexul anal! ai bagat-o tare! si aia este! pai daca ai problema asta! du-te la urgenta! numai sta! la sexul oral asa ceva nu patesti! fi sigur!

| aumih16 a răspuns:

Si stai linistit ca asta nu este dezvirginare! e masturbare! e normala asta! in astfel de cazuri! cand vrei sa te exciti! etc!

| aumih16 a răspuns:

@corbulalbrosu da asta inseamna dezvirginare! de fapt!

| Bozgi200 a răspuns:

Dezvirginarea se face doar prin penetrare, daca se rupe ața nu înseamnă că te-ai dezvirginat. Ea presupune intrarea penisului tău in vaginul ei pentru prima dată.