| eduarD6 a întrebat:

Aveti cateva idei care ma pot face sa fiu mai atragator?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa fii mereu imbracat elegant, in trend cu moda si in societate sa te comporti de asa maniera, incat in orice conjunctura te-ai afla sa atragi privirile si atentia celor cu care interactionezi asupra ta in mod admirativ. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1. Spala-te
2. Tunde-te/barbiereste-te/penseaza-te cat e nevoie sa arati bine.
3. Imbraca-te simplu dar cu haine de calitate. Sau office.
4. Asta: https://0b38966e54e8bebf4a9b-c91cf87d0ed24f4939ca44173a86a2bc....0f080c.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Poti sa le iei si cu 20 de lei de la SH. Cunosc persoane care fac asa, si arata mult mai ok decat porcariile facute din petrol, care costa 80 de lei noi.

| Xanor a răspuns:

Du-te la h&m cu 100 de € si vei iesi de acolo atragator

| eliza7943 a răspuns:

Fii tu, nu juca un personaj.