| Marius_Morosanu_1965 a întrebat:

aveti o idee de ce ma masturbez de 8 ori pe zi? Daca ma pun in pat ma ia cheful de masturbare si nu pot scapa de ea. ????

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarae excesiva duce la regelari majore in corpul si creierul tau.
Nu este normal sa te masturbezi de 8 ori pe zi, ca nici sperma nu se poate produce atat de repede.
Cred ca ai nevoie sa mergi la un psiholog, pentru a discuta problema ta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Probabil de placere incearca sa rezisti cateva zile fara.

| HadesSs a răspuns:

Incearca sa iti faci o prietena si sa faci sex, pana atunci cauta alte activitati sa iti ocupi timpul liber

| Danielachan a răspuns:

Baiete, ai probleme serioase

| ione1911 a răspuns:

Va deveni o depedenta.Incearca sa nu te mai masturbezi cateva zile. Daca esti la inceput si tocmai ai descoperit „****", e ceva normal, toti baietii la inceput sunt ultimii labagii, dar daca nu este astfel, incearca ce ti-am spus in prima propozitie