| FireOnWater a întrebat:

Azi a venit iubita pe la mine..neam uitat la un film am mancat floricele, ne-am sarutat(de mai multe ori) si ea de cate ori o sarutam se musca de buza si radea...

Si de cate ori o sarutam ba ma musca de buza ba ma tragea de par...

Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faci u asta, nu tare.dar sexi, fa-o si numai astepta ...ca se inerveaza pana la urma, si te trage tot mai tarewinking... sa numai zic de muscat laughing

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ii placea, desigur! Daca se musca de buza, inseamna ca mai vroia! Bafta happy

| BiancaBaby a răspuns:

Ca te place foarte tare, si ii place ce ii faci

| KameliaAura a răspuns:

Ii placea felul in care va sarutati

| Finlandianebuna a răspuns:

Aste înseamnă ca ii plăcea si era si un pic excitata.