anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-a refuzat o fata de care imi place, are 11 ani jumate si eu 14, aproape. Fara misto in primul rand va rog, bun. aflat de la un var ca o plac ( i-am spus eu sa-i spuna deoarece eu sunt mai timid ) aia a fost acum 2 saptamani sau o saptamana, atunci cand a aflat, i-a spus si mamei ei, probabil a aflat si talal ei. Eu ma gandesc daca exista posibilitatea de a ma placea, sa faca ata doar pentru a ma testa daca cedez la un refuz? Mi-a spus " eu nu te plac, nu mai ai alte fete din clasa de care sa-ti placa? Nu ai prietena? Uita-ma" era suparata, a mintit un var ca l-am suparat si ea l-a crezut, pana la urma a recunoscut ca a mintit, dupa vorbea cu mine normal, cum vorbea si inainte. Se uita la mine, vorbea cu mine, mi-a spus sa ma duc in camera daca vreau sa vorbim, dupa ce a recunoscut ca a mintit. Eu trebuia sa plec, mi-a spus pa, vorbim alta data zambind. Se poate sa fii fost doar un raspuns la nervi si sa nu o fii prins-o intr-un moment bun? Imi spune ca ii place freza, cum ma imbrac, imi face complimente, vorbeste cu mine frumos. Semne imi da, de asta ma intreb. Fara misto va rog, funda happy

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine a facut ca te-a refuzat.

| corinai26 a răspuns:

Cred ca te place!
Asa-s fetele, vine din genetica.
Vor sa vada ca le cauti ca ai nevoie de ele si ca iti pasa
Dar la sigur te place