| Emanuel1234567890emanuel a întrebat:

băi frate nu mai înțeleg, vorbesc cu o fată, dă prima msj, mă caută, vorbesc după un timp lasă în seen pune scuze în față aiurea crying cred că doar se folosește până vine și vorbește cu altul, băi n-o mai înțeleg. Spune prima data ai uitat de mine și după ce vb are gesturi p-am zis dacă n-ai chef de vorbă nu mă mai lăsa în seen și ea mi-a dat mesjai cu ba am mâncat și chestia vrăjeală.

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

,, băi frate,, folosesc si eu expresia ta neinspirata! - daca tu nu intelegi eu nici atat nu inteleg --trage tu singur concluzia,, bai,,

| Emanuel1234567890emanuel explică (pentru epurasu):

Frățioare păi să vb cu mine e greu am cerut un sfat gura mică

| Crackman a răspuns:

Momentan vorbește și tu cu altele. Nu sta după o singura persoana.
Este posibil chiar sa aibă treaba sau cum zici tu.
Oricum nu mai da dovada de disperare ( prin faptul ca vrei sa vorbești constant cu ea).