| Robert_Victor_1998 a întrebat:

Cam tarziu dar merge.laughing
Am si eu o dilema si in acelasi timp si o intrebare care se raporteaza la respectiva dilema. Sunt in dubii si tot incerc sa ma gandesc ce fac, ce mananc deoarece de la primul numar al actului sexual, ejaculez in circa 3-10 minute... Scriind asta, mi-au mai venit cateva intrebari in gand rolling on the floor Acelea fiind: Gresesc eu cu ceva in alimentatie sau in alt domeniu? Se poate remedia aceasta problema? Sunt singurul fraier care ejaculeaza asa repede?laughing)

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu te panica.Nu esti singurul baiat care ejaculeaza repede. Nu alimentatia este de vina. De vina este starea ta de excitatie in momentul desfasurarii actului sexual.

2 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nimic de-aface alimentatia cu ejacularea precoce!
Ori, daca esti incepator, poti sa te scapi pe tine foarte repede, din cauza ca esti foarte excitat.
Cauta si citeste despre ejacularea precoce pe internet, ca mancarea nu-i responsabila pentru problema ta!