| Alex2526 a întrebat:

cand imi decalotez preputul manual ca sigur nu se decaloreaza ca la altii nu stiu de ce mi se indeparteaza pielea doar pana ce trece cu putin de inel si la altii se mai indeparteaza cu inca 1cm cum e la prietenul meu as vrea ss stiu si eu ce pot face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiu că există anumite unguente pentru fimoza (imposibilitatea sau posibilitatea până la un punct a decalotarii penisului). Citeşte aici: https://www.medlife.ro/medic-pavel-adrian-ionel/articole/fimoza-20120310