| DJSpook1 a întrebat:

cand plac o fata mi-e rusine sa-i zic, mi-e teama ca o sa rada de mine, vreau sa-mi ziceti cum as putea sa scap de aceasta temere. Fars raspunsuri gen,, esti barbat sau fumeie,, Fundaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu-s fata si-ti spun clar: ba baiete, baga-ti mintile in cap si treci la actiune. Esti baiat si ti-e rusine? Adica inteleg, ti-e frica de respingere, chiar inteleg. Dar daca nu vei incerca, nu vei reusi niciodata sa-ti faci curaj. Nu o sa vina ea la tine sa-ti spuna, asta ti-o spun sigur. Decat in cazurile rare. Ia si fa-ti curaj, pentru ca (,) chiar daca raspunsul va fi negativ, macar nu-ti va parea rau ca ai incercat, si mergi mai departe. Tine minte: fetele ADORA baietii tupeisti, chiar daca majoritatea nu recunosc. Nu cred ca vrea cineva sa fie cu un baiat molai si fricos. Ia-ti inima in piept si bafta in continuare, CU CURAJ!

1 răspuns:
| anda00anda a răspuns:

Cu rusinea mori de foame.Nu te mai teme ca o sa rada de tine ai si tu demnitata ta totusi. Funda