| Hamed134 a întrebat:

Salut TPU!
Ce credeți că se întâmplă cu mine?
E o persoana la locul de muncă care mă tulbură, de fiecare dată când o văd încep să tremur și fiecare gest al său oricât de neimportant se transforma în ochii mei în cine știe ce minune.
Să o tulbur și eu la fel? De exemplu am observat că în pauze în general cu orice persoana se așează la masă nu are treabă mănâncă, bea, în schimb când s-a nimerit să stăm la aceeași masă nu a mâncat deloc, deși avea pregătit tot pe masă. Ori poate arăt atât de rău încât i-am provocat greață. laughing
Oricum aș vrea câteva sfaturi astfel încât să opresc aceste reacții pe care le am în preajma sa. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Se pare ca va iubiti atat de mult incat niciunul din voi nu poate face primul pas de atata emotie! Wow ce frumos! am trait si eu acest sentiment odata... era atat de frumos, lumea nu mai exista, abia asteptam sa o vad! dar din pacate pentru mine a avut un final nefericit... Poate pentru tine va fi altfel, sigur te place si ea. abordeaz-o cand munciti ceva, va reduce stresul dintre voi pentru ca faceti ceva si nu aveti toata atentia unul spre altul. Urmareste-o cand are nevoie de putin ajutor, sari si ajut-o! Daca faci asta de cateva ori deja va stii ca o iubesti! happy Succes! happy

| Hamed134 explică (pentru lpavel):

Waw mulțumesc de încurajare
Cu siguranța am să fac primul pas după atâta emoție și frumusețe laughing)))))))

| lpavel a răspuns (pentru Hamed134):

N-ai pentru ce! Mi-a facut placere! happy