| Hdyxfwfb a întrebat:

Ce credeți despre duşurile în doi(între parteneri). Vi se par plictisitoare,interesante,excitante? VREAU RĂSPUNSURI SERIOASE... Credeți că ar compesa o partidă de sex,, pierdută"? Şi câr ar trebui să dureze duşul?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Sincer..pare mai interesant decat e de fapt.

1. Daca nu cumva esti vreun barosan cabinele de dus standard sunt de o persoana, cu 2 acolo e inghesuiala

2. Cabinele de dus/cazile sunt super alunecoase si cand ai doi oameni sapuniti si infierbantati sunt sanse ca unul sa-si rupa gatul.

3. Daca vrei sa faci sex o sa duci lipsa de spatiu + ca apa o sa spele lubrifierea naturala si fata o sa se planga de dureri deci sexul va fi nasol.

4. Nu stiu de voi dar eu am observat ca tipele cam fac dus cu apa fiarta, daca as incerca sa intru sub dus jur ca m-ar opari ca un rac.

Eu zic sa o astepti dupa dus.

| Sofer a răspuns:

Excitante mai ales cand incepe amorul sub dus.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Prefer sa fac singura dus.
Putina intimitate vreau si eu. Avem timp de sex in pat.

| llleo a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

De ce în pat? laughing))

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru llleo):

Era un exemplu.

| llleo a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Era o glumă. Seară bună, Cosmina!

| lilith16 a răspuns:

Mi se par supide, nici la dus nu mai ai intimitate, mai urmează partida de sex si cand sta unu pe wc cand isi face nevoile(((((((((: