| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre chestia asta? "Sa lasam sa mearga lucrurile de la sine"- asta mi-a zis prietenul, dupa ce l-am intrebat, de ce e din ce in ce mai indiferent fata de mine. Suntem impreuna cam de 2 luni, dar in ultimul timp parca ma evita, nu ma mai cauta, vorbim mai rar, deci ceva s-a schimbat. L-am sunat sa-l intreb direct ce se intampla, din cate mi-a zis el, se simte bine cu mine, nu are pe altcineva, dar nu stie exact ce vrea de la mine, nu e graba, mai vorbim si vedem cum va fi. Ce ar trebui sa fac? Nu stiu la ce sa ma gandesc...

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Problema de fapt e la tine, nu la el.
e sophie stricata mah!

| neutrino a răspuns:

Normal ca pentru el nu e graba, pentru ca inca nu ti-a gasit inlocuitoare.

| Alcyon a răspuns:

Cred ca s-a cam plictisit de tine si vrea altceva... sau pe altcineva.

| justsummer a răspuns:

Afara a iesit soarele si o iubita îl cam incurca când vrea sa iasă si cu alte fete. E mai rece pentru ca vrea sa se despartă de tine.