| EllaChanLove a întrebat:

Salut, TPU, cineva mi.a cerut numarul de telefon pe internet, dar eu nu vreau sa.l dau si nu vreau nici sa stric prietenia cu acea persoana. Daca ati putea sa imi dati niste numere INACTIVE de.ale voastre din care sa ii dau unul si sa vada ca nu functioneaza si sa nu ma mai streseze?

P.S. scuze de categorie, dar văd că aici e mai activă lumea

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

| mihai69 a răspuns:

Ce numere „inactive" vrei?!? poți inventa tu unul. Și ce dacă o să răspundă firma X?!? asta e... mai apar greșeli de tipar...
Dar cel mai simplu ar fi să spui că NU dai nr. de telefon.

| Cannibal a răspuns:

Pai îți cere numărul fiindcă vrea sa te sune. O sa vadă ca nu i-ai dat numărul bun și oricum nu o să mai aveți relația de prietenie.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Daca nu l-ai convins sa se lase o sa insiste el si dupa ce vede ca nu e nr bun/inactiv/neaccesibil din nu stiu ce motiv