| Anonime23e4 a întrebat:

Salut TPU. Cred ca am fimoza, nu ma doare nimic, asa sunt de mic si planuiesc sa ma operez, insa nu asta este intrebarea mea. Mi s-a zis ca in momentul in care mi se decaloteaza penisul, el e mai mare, e adevarat? V-am zis toata viata am fost asa, nu am de unde sa stiu. Am 17 ani

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va fi asa cum ti l-a dat natura. Nu are treaba fimoza cu marimea. Sunteti obsedati de chestia asta cu fimoza, că nu esti primul. Trebuie sa stii ce sa faci cu el, degeaba e mare.

| epurasu a răspuns (pentru darrio2007):

Cam ce ar putea face cu penisul avand fimoza, ca zici trebuie sa stii ce sa faci cu el! Se stie daca are fimoza si incearca ...nu v-a reusi - nu mai explic!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E mare il poti lega la tabloul de sigurante poate aprinzi un beclaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Operatia de fimoza trebuia sa se intample demult, fiindca cresterea si dezvoltarea penisului s-a incheiat la 16 ani.
Ar trebuii in acest caz sa mergi la un consult UROLOGIC, tocmai pentru a constata gradul fimozei si a primii tratament sau plan pentru interventie cirurgicala.

| AndreeaWTS a răspuns:

Imaginează-ți că ai o mașină acoperită cu o prelată.
Dacă dai prelata jos, va fi mașina mai mare?