| Bogdan2101 a întrebat:

Salut TPU cred ca am o problema la penis am acea ata destul de stransa in jurul penisului cand am penisul adormit pot sa il belesc dare se vede ca e stransa adica partea de sus a penisului se umfla cand il belesc pe tot dar atunci cand penisul este in stare de erectie de abia ce pot sa belesc jumate de cap si este o durere destul de mare Inca sunt virgin si am 14 ani m-am gandit sa merg la un urolog dar am vrut sa interb aici prima oara

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Da foarte bine ai gandit - solutia cea mai buna este un control la un medic urolog.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Problema ta se cheama FIMOZA si este de competenta unui medic urolog!

| Elan a răspuns:

Du-te repede la Urolog!