| TheSniper a întrebat:

cum imi pot da seama daca o fata ma place?

Răspuns Câştigător
| Alex172001 a răspuns:

Trebuie sa o intrebi si apoi sa o faci sa creada ca este cea mai frumoasa si altele...
Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

O fata nu prea arata cand ii place un baiat, fa tu primul pas, stai de vorba cu ea, fa glume, nu porcoase laughing spune-i cat de bine ii sta parul in ziua respectiva etc..atunci daca te place iti va da si ea de inteles.cum stii/afli ca te place? se uita la tine pe ascuns, sta pe unde esti tu, iti cere ceva doar ca sa se bage in seama cu tine.thinking atat imi vine in minte acum

| suiti11a a răspuns:

Vine din inima

| Ilie0 a răspuns:

Intreab`o daca se masturbeaza la pozele tale laughing)

| WalcoTT a răspuns (pentru Ilie0):

rolling on the floor))),am zis ca mor.

| hooliganbro a răspuns:

Ca se uita la tine e sigur, dra cel mai important e ca te sprijina...cum sa-ti explic? deci, atunci cind de exemplu adresezi o intrebare sau iti dai o parere si toti din grupa tac, ea va spune ceva, deoarece nu vrea ca tu sa te simti looser. Daca postezi video-uri pe YouTube sau ceva de genul...ea ii va da like si share si il va promova in tot felul posibil. Nu va prea vorbi cu tine ( daca e timida) si mai probabil, daca vorbesti cu ea se va simti straniu si eti avea primele discutii foarte scurte. Va incepe sa asculte unele cintece care iti plac si, probabil, va avea la ringtone cintecul tau preferat, pentru ca atunci cind cineva te suna si ea e, intimplator, in preajma ta, tu sa auzi asta. Daca sunteti intr-o scoala va veni mai aranjata, din moment ce ii place de tine/ e indragostita. Te va ajuta merau cind o vei ruga, chiar daca nu poate. Va lasa toate treburile atunci cind tu ii scrii si incearca sa fie diferita de alte fete si, cel mai important, sa te faca sa intelegi asta, pentru a o alege pe ea. De asemenea, de dorit, sa ai putina intuitie sisa fii atent la toate fetele. poate printre ele este o fata care se gindeste la tine inainte de culcare ( fara subinteles). Succes!

| coolgirl2000 a răspuns:

Iti dai seama dupa cum se uita la tine... Ochii vorbesc cand buzele tac happy