| Lucas24923 a întrebat:

SALUT TPU, cum ma pot satisface cu un obiect care se afla in majoritatea caselor? Rog seriozitate,

Răspuns Câştigător
| marcelCelAgresiv a răspuns:

In cazu in care esti baiat, aspiratoru, in cazu in care esti fata, la fel, da ai grija in ambele situatii sa fie pornit

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai incercat gaura cheii... de la usa? laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin simpla pornire a aspiratorul cu butonul postat pe putere... maxima. Senzatia va fi cel mai probabil... bestiala. rolling on the floor laughing

| Gofigi a răspuns:

Masturbarea nu provoca nimic grav

| Gofigi a răspuns:

Depinde daca ești fata sau băiat

| ClearSky00 a răspuns:

Copil sau om in toata firea ce esti, masturbarea nu te ajuta si o sa aiba un efect negativ pe viitor, iti spun ca am patit la fel.

| LPCTSTR a răspuns (pentru ClearSky00):

Delirezi... rolling on the floor
Sau erai un "terminat" care freca spagheta zilnic?