| LexuKrys a întrebat:

Cum pot sa o fac pe iubita mea sa ma tina de mana? adica ma tine dar trebuie sa o iau eu de mana ca ia nu ma ia sad (si nu ma tine mult 5 min...) (suntem de aproape 3 luni impreuna) Fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu sunt asa.intr-un fel asta nu inseamna ca nu te place pur si simplu acum nu ai vrea sa te tina non-stop?
poate ea nu e obisnuita ca tine poate nu a avut asa multi pr care sa se tina de mana oricum asta nu-i cine stie ce problema
P.S. asa suntem noi ffetele, vrem ca baietii sa faca mereu primul pasbig grin mi se pare normal.acum nah.happy

5 răspunsuri:
| lovevampire18 a răspuns:

Poi poate pentru ea nu e asa de important sa va tzinetzi de mana asa cum e pentru tine. Spune-i ca pentru tine e important si te va tine dar sa nu ai impresi ca te va tine toata ziu dai si ei un spatziu tousi.

| Азбука a răspuns:

Asta, da problema serioasa. E grav, destul de grav. Pe la vrajitoare ai fost? Poate ele te vor ajuta, si iubita te va tine de mana macar 10 minute. Bafta!

| がさいゆの a răspuns:

3 luni!? NU VREA SA TE TINA de mana!? frate nu cred ca te place... spune-i chestia asta si daca rade sau ceva de genu asta nu e fata potrivita!

| がさいゆの a răspuns:

3 luni!? NU VREA SA TE TINA de mana!? poate ori nu te place sau e prea timida. discuta cu ea despre acest subiect.chiar daca sunt junior ma pricep la relatii.

| zuzu a răspuns:

Poate nu e genul de prsoana. thinking