| AestheticPerf a întrebat:

Cum sa incept o conversatie in text cu o fata fara sa-i fiu jenant, sa incep conversatia in asa fel incat sa vrea sa vorbeasca cu mine si sa ii placa sa vorbeasca, sa-i faca o placere cand vorbeste cu mine, cum ar trebui sa fiu, ce sa ii zic, va rog ajutati-ma, da-ti-mi niste sfaturi, poate niste exemple, etc, va rog!

Răspuns Câştigător
| Dragonåsul6666 a răspuns:

Pai in primul rand gaseste-ti lucruri in comun cu ea, spune-i niste intamplari comice, fa-o sa-ti zica despre ea, ce-i place sa faca in timpul liber, ce ar dori de la viata, ce fel de persoana ee, incearca sa ii aprobi tot ce zice ea, linguseste-o soune-i ca ii frumoasa ce-ti place la ea, funda?