| TheFrunza a întrebat:

Cum sa rezist mai mult la o partida de sex? Ma excit prea tare si imi vine sa ma termin destul de repede.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand simti ca excitatia devine prea intensa, te opresti pentru cateva zeci de secunde, timp suficient sa schimbi pozitia, sau sa te giugiulesti cu penisul scos din vagin. Repeti aceste schimbari de ritm si de pozitii de mai multe ori si astfel vei reusi ca de fiecare data sa mai prelungesti actul sexual cate putin si tot asa pana ce vei dobandi tot mai multa experienta sexuala. Succes!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tio freci inainte de actiune dar astepti 15 min o mangai pe aia si folositiva gurile pentru placeri

| mgtow a răspuns:

Sau schimbi pozitiile mai des asa nu ai chef sa termini curand

| Violleta2022 a răspuns:

Evita a te masturbezi atat de mult si partidele tale sexuale, vor fii mai lungi si mai placute.

| Emilian65 a răspuns:

Cand simti ca trebuie sa termini, scoate penisul din vagin, continua cu sarutari pe gat, pe sani si cand simti ca nu mai ai senzatia de a ejacula introdu penisul in vagin si continui actul sexual. Repeti acest procedeu de mai multe ori si iti dai drumul atunci cand sunteti amandoi multumiti de ce ati facut pana acum.

| GouDidodino a răspuns:

Scoate-o din vagon, așteaptă până iti trece si bag-o inapoi

| GouDidodino a răspuns:

Scoate-o din vagin, mil, așteaptă până iti trece si bag-o inapoi

| Adriaw48 a răspuns:

Mai multe numere.
Dacă simți sa termini fa asta si treci la următorul număr si ai sa vezi ca la al 2 lea o sa tii mai mult daca nu treci la nr 3.Crede-ma am pățit asta si eu.Si evita sa te mai masturbezi pentru ca ti se invata corpul prost