| Mariansalabot123 a întrebat:

Salut TPU, cum sa scapi de mirosul neplaut de la penis, m-am spalat cu clor dar tot miroase a peste, rog seriozitate!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La doctor se rezolva

| darrio2007 a răspuns:

Clorul era diluat sau simplu?

| Mariansalabot123 explică (pentru darrio2007):

Diluat

| darrio2007 a răspuns (pentru Mariansalabot123):

Hm, să râd sau să mă inchin?

| Violleta2022 a răspuns:

Spalarea zilnica cu apa calda si sapun tine penisul curat, fara smegma care se intareste si miroase foarte urat.
Daca ai avut sex si penisul miroase in ciuda faptului ca te-ai spalat foarte bine, atunci poate fii vorba de o boala cu transmitere sexuala, numita trichomoniaza

https://ro.atomiyme.com/trihomoniaza-la-barbati-cauze-simptome-tratament/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, tu ai bagat stiuletele într-o pasarica stricata și ai luat o boala sau ți-a luat-o în gura și ii candea iar ea în loc de tragă, sufla! laughing)

| Mariansalabot123 explică:

Cred ca de somon virgin mort de 3 zile... este grav?